<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Strike 80 NG teleskoop

Levenhuk Strike 80 NG teleskoop
Click image for Gallery
ELUAEGNE GARANTII
 • Tootja: Levenhuk
 • Mudel: 65554
 • Saadavus: Out Of Stock
 • Kaal: 6.90kg
 • Suurused: 86x36x16cm
 • 189.95€ 149.95€
 • Jūsu ietaupījums: 40€
 • OLETE NÄINUD ODAVAMAT ?
+
-
   

Kokkusobivad tooted

Levenhuk Strike 80 NG on ideaalne algajatele ja amatööridele; astronoomiateleskoop mis aitab tutvustada õppijatele tähtede, planeetide ja galaktikate põnevat maailma.

Selle võimete ulatus on palju laiem kui teistel sama seeria mudelitel. Oma 360x suurendusega võimaldab see teleskoop vaadelda kuukraatrite ja mägismaade väikseimaidki detaile; Merkuuri faase; Cassini joont Saturni rõngastes ning Saturni kuud, Iapetust; Jupiteri atmosfäärivoogude suuremaid detaile ja Marsi pooluseid. Teleskoobiga võib isegi näha kaksiktähti eraldusega 1,6 kaarsekundit nende komponentide vahel. Ja kõik see otse karbist!

See teleskoop on ideaalne igale amatöörastronoomile. Komplektis olev optika ning lihtne üles seadmine ja kasutamine võimaldavad isegi lapsel uurida ja avastada universumi imesid.

Levenhuk Strike NG teleskoobid on tuliuus seeria amatöörastronoomidele. Levenhuk Strike NG teleskoobid on arukas valik neile, kes ei taha kulutada liigset aega teleskoobi kokkupanekuks ja seadistamiseks või sirvida üha laienevas tarvikute nimekirjas. Peale teleskoobi enda saate Te kaasa ka optika astronoomilisteks ja maapealseteks vaatlusteks ja informatiivse astronoomia käsiraamatu, mis on mõeldud nii amatööridele kui ka edasijõudnutele. Kõik see teeb Levenhuk Strike NG teleskoobist ideaalse valiku igale algajale astronoomile kes on huvitatud teadusest.

Komplekt sisaldab kõike, mida on vaja huvitavateks ja haaravateks vaatlusteks. Informatiivsed käsiraamatud ja arenenud tarkvara võimaldab isegi algajal leida ihaldatud objekt öisest taevast. See uskumatu teleskoop tuleb värvikas karbis ja on täiuslik kink igale astronoomiks pürgivale huvilisele, kes hindab seda mitmeid aastaid.

Komplektis on rohkem kui Te arvata oskaksite

1. "See it all!" astronoomia käsiraamat
See kasulik käsiraamat aitab igal amatööril planeerida ja nautida tähevaatlust. Olles kirjutatud kuulsa eksperdi Alexander Shimbaley poolt, juhatab see Teid Teie esimestel sammudel uskumatute avastuste poole. Raamat sisaldab mitmeid tähekaarte, loetledes kõige huvitavamaid taevakehi. Kommentaarid aitavad Teil orienteeruda taevakehade vaatlemisel ja korrektselt ka teleskoop üles seada. Suureformaadilised väljatrükid tähtkujudest ja objektidest/taevakehadest annavad teile ülevaate, millised need vaatlemisel välja peaksid nägema. See raamat viib teid teekonnale läbi taevasfääride, kus Te saate õppida 280 taevakeha kohta ja kuidas neid kergelt öisest taevast leida, uurida kuumaastikku ja vaadelda planeete meie päiksesesüsteemis.

2. Stellarium on 3D planetaariumi tarkvara, mis võimaldab Teil näha kõike, mida Te saaksite vaadelda läbi oma teleskoobi, sealhulgas üle 600 000 tähe, meie päikesesüsteemi] planeete, Kuud, udukogusid ja Linnuteed. See tarkvara on võimeline taaslooma realistlikku taevalaotust reaalajas, andes võimaluse näha panoraamvaateid, lubades Teil uurida päikeseloojanguid ja –tõuse, varjutusi ning komeete kodust lahkumata. Nüüd on Teil võimalus uurida taevalaotust isegi kui õues sajab nagu oavarrest.

3. Kosmosepostrite komplekt (kuu, päike ja teised tähed, päikesesüsteem).
Kolm postrit millel näha kosmos nagu me seda teame. Igal postril on kergesti arusaadavalt kirjas teave mitmete taevalaotuse objektide kohta. Postrid on suuruses 84x60 cm, prinditud läikivale kaetud paberile.
Kuu poster. Õpite kuu-uurimise ajaloo kohta, Maa kaaslase omapärasid, saate vastused mitmetele inimkonda huvitanud küsimustele, nagu näiteks Kuu tumedate laikude kohta.
Päikese ja teiste tähtede poster. See poster demonstreerib, et kuigi Päike annab soojust ja valgust päikesesüsteemide planeetidele, ei ole tegemist siiski kosmilise hiiglasega, kuna on olemas tähti, mis on Päikesest sadu, isegi tuhandeid kordi suuremad. Postril on teave tähtede põhiomaduste ja ajaloo kohta.
Päikesesüsteemi poster. Saate teada mitmeid fakte päikesesüsteemi planeetide kohta, näiteks nende koostise, füüsilised parameetrid ning vanuse. Mõned kirjeldused sisaldavad ennustusi antud planeedi tuleviku kohta, mis teeb postrist pileti rännakule läbi päikesesüsteemi aja ja ruumi.

4. Planisfäär.
Tegemist on pöörleva tähekaardiga mis võimaldab kiirelt ja lihtsalt välja selgitada, millised taevakehad on vaadeldavad antud kuupäeval ja kellaajal. See aitab määrata kindlaks soovitud tähtkujude asukoha või plaanitud vaatluse laiuskraadid. Planisfääri on väga lihtne kasutada: tuleb vaid kuupäev tähekaardil viia vastavusse ning saate öise taeva täpse kujutise. See on väga usaldusväärne ning teenib Teid veel pikki aastaid.

5. Kompass. 
Inimesed unustavad tihti kui kasulik on vaatlustel kompass. Selle kompaktse kompassiga on väga lihtne orienteeruda tundmatus kohas ning teha kindlaks põhja-lõuna suund. Põhjapooluse, Põhjanaela ja Suure Vankri leidmine võimaldab vaatluste kiiret alustamist.

Komplekti kuulub:

 • Levenhuk Strike NG teleskoop kahvelmonteeringul polaarteljega
 • Roostevabast terasest kolmjalg-statiiv
 • 1.25" plastikust fokusseerija
 • Kaks 1.25" okulaari: F20 mm, F6 mm
 • 3x Barlow lääts
 • 3x20 punatäpp-otsija
 • Diagonaalne peegel
 • "See it all!" astronoomi käsiraamat, 280 taevalaotuse objekti kirjeldusega
 • Kosmosepostrite komplekt (Kuu, Päike ja teised tähed, päikesesüsteem)
 • Planisfäär
 • Stellarium tarkvara CD, et abistada Teid astronoomilistel vaatlustel
 • Kompass
 • Kasutusjuhed ja eluaegne garantii

Обратите внимание на статьи и материалы:
Atributes
Fookuse otsija hammasratas ja hammaslatt, 1,25
Fookuskaugus 720 mm
Fookussuhe f/9
Garantii eluaegne
Kolmjalg-statiiv roostevaba teras
Objektiivi läätse diameeter (apertuur) 80 mm
Okulaari telje diameeter 1,25
Okulaarid F20 mm, F6 mm
Optiline disain Ahromaatiline refraktor
Otsija binokkel Punatäpp 3x20
Resolutsioonilävi (kaaresekundilise eksimuse piires) 1,6
Riik PRC, kontrollitud Levenhuk, Inc. (USA) poolt
Statiivi käändeteljega Yoke kinnitus
Statiivi kõrgus (reguleeritav) 630-1080 mm
Suurendus 360 x
Tähesuuruste piirangud 11,5

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Hiljuti vaadatud