<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Blaze 70 PLUS vaatetoru

Levenhuk Blaze 70 PLUS vaatetoru
Click image for Gallery
ELUAEGNE GARANTII
 • Tootja: Levenhuk
 • Mudel: 67746
 • Saadavus: Laos
 • Kaal: 2.35kg
 • Suurused: 49.5x21.5x11.5cm
 • 239.95€
 • Jūsu ietaupījums: 239.95€
 • OLETE NÄINUD ODAVAMAT ?
+
-
   

Kokkusobivad tooted

Viimaseim optiline tehnoloogia, usaldusväärsus ja valmisolek ekstreemseteks olukordadeks – kõik see on Levenhuk Blaze 70 PLUS vaatetoru. Edasijõudnud optika tagab eredad ja selged kujutised. Suur objektiiv võimaldab vaadelda isegi öisel ajal. Suurenduste lai ulatus võimaldab detailselt vaadelda erinevatel kaugustel asetsevaid objekte. Lisaks suurepärasele optilisele võimekusele, on vaatetoru ka väga kerge ja kompaktne, mis teeb sellest ideaalse valiku telkimiseks või reisimiseks. Vaatetorul on iga ilmaga vastupidav korpus, seega halvad ilmatingimused ei peata enam! Levenhuk Blaze 70 PLUS vaatetoru tagab kujutiste kvaliteedi igas olukorras!

Suurepärane optika, mis tagab kõrgekvaliteedilised kujutised, on tehtud BK-7 klaasist. Nii prismad kui läätsed on kaetud peegeldusvastase kattega, seega instrumendisisene valguskadu on viidud nullini. Prismad on kaetud laia spektriga peegeldusvastase kattega; läätsedel on sinine kate. Kõikide Levenhuk PLUS seeria vaatetorudega on kaasas eemaldatav profitaseme metallist okulaar. Levenhuk Blaze 70 PLUS vaatetoru tagab teravad kõrge detailsuse ja korrektse värviedastusega kujutised. Korpus on täidetud lämmastikuga, mis takistab optika uduseks muutumist, seega saab kõrgekvaliteedilisi vaatlusi teha iga ilmaga.

Levenhuk Blaze 70 PLUS vaatetoru üks suuri eeliseid on selle ergonoomiline disain. Selle mudeli okulaar on nurga all, seega saab vaadelda mugavaimas asendis. Sellel on ka pehmest kummist silmakaitse, mis takistab külgvalgust. Vaatetoru pikk silmakaitse võimaldab mugavalt vaadelda ka prillide või päikeseprillidega. Vaatetoruga saab T-rõnga ja kaameraadapteri (ostetavad eraldi) abil ühendada ka digitaalse kaamera.

Levenhuk Blaze 70 PLUS vaatetorul on kerge kuid mehaanilistele põrutustele väga vastupidav korpus. Kuna korpus on täielikult hermeetiline, ei pääse ei mustus ega tolm vaatetoru sisemusse. Komplektis olev ümbris kaitseb vaatetoru pritsmete eest. Ümbrist ei pea isegi eemaldama, vaatlemiseks piisab selle avamisest. Kui vaadelda halbades ilmastikuoludes või välitingimustes, pakub ümbris instrumendile lisakaitset. Suurte suurendustega on instrumendi stabiilsus ülioluline, sest iga väiksem värin võib pildikvaliteeti oluliselt halvendada. Et seda ennetada on komplektiga kaasas usaldusväärne metallist laua-kolmjalg-statiiv. Levenhuk Blaze 70 PLUS vaatetoru kindlustab kõrgekvaliteedilised kujutised iga seadega.

Komplekti kuulub:

 • Levenhuk Blaze 70 PLUS vaatetoru
 • Metallist laua-kolmjalg-statiiv
 • Puhastuslapp
 • Ümbris hoiustamiseks ja kaasaskandmiseks
 • Kasutusjuhend ja eluaegne garantii
Atributes
Garantii eluaegne
Hämarikutegur 37,4–64,8
Lähim fookus 8 m
Objektiivi läätse diameeter (apertuur) 70 mm
Okulaarid metallist laua-kolmjalg-statiiv
Optika kaetus täielikult kaetud (prismad: laiavälja AR; lääts: sinivääristus)
Optilised materjalid BK-7 klaas
Riik PRC, kontrollitud Levenhuk, Inc. (USA) poolt
Silma kaugus 18–15 mm
Suhteline eredus 12,25–1,35
Suurendus 20–60 x,
Suurused 450x160x84 mm
Vaateväli 1,7–0,85 °
Vaateväli, m/1000 m 30–15
Väljundava läbimõõt 3,5–1,2 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Hiljuti vaadatud