<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Blaze 50 PLUS vaatetoru

Levenhuk Blaze 50 PLUS vaatetoru
Click image for Gallery
ELUAEGNE GARANTII
 • Tootja: Levenhuk
 • Mudel: 67742
 • Saadavus: Laos
 • Kaal: 1.52kg
 • Suurused: 38.5x16.5x9.3cm
 • 149.95€
 • Jūsu ietaupījums: 149.95€
 • OLETE NÄINUD ODAVAMAT ?
+
-
   

Kokkusobivad tooted


Linnuvaatlus, matkamine ja turism – Levenhuk Blaze 50 PLUS vaatetoruga on iga looduses käik veelgi kogemusrikkam! Edasijõudud täielikult kaetud optika annab selge, terava ja karge kujutise. Suurenduste suur ulatus võimaldab detailselt vaadelda erinevatel kaugustel asetsevaid objekte. Suure avaga objektiiv võimaldab suurepärast nähtavust nii päevasel ajal kui hämaras. Seda vaatetoru on endaga väga lihtne kaasas kanda, tänu tema komapktsetele mõõtudele. Vaatetorul on veekindel korpus, mis teeb ta vastupidavaks udu, vihma ja lume suhtes. Levenhuk 50 PLUS vaatetoru on suurepärane kingitus neile, kes hindavad kõrget kvaliteeti ja kaasaskantavust.

Selle vaatetoru esmaklassiline optika on tehtud kõrgekvaliteedilisest BK-7 klaasist. Läätsed ja prismad on lisaks kaetud peegeldusvastase kattega, et vähendada instrumendisisest valguskadu nullini. Prismad on hõbevääristatud; läätsed kaetud sinise kattega. Suur objektiiv kogub palju valgust, andes isegi hämarates tingimustes eredad ja teravad kujutised. Vaatetoruga on kaasas profitaseme metallist okulaar. Suurepärane optika annab elavad, kõrge detailsusega ja loomulike värvidega kujutised. Korpus on täidetud lämmastikuga, seega püsib optika veeauruvabana ka kõrge niiskusega keskkonnas.

Levenhuk Blaze 50 PLUS vaatetoru veel üks eeliseid on tema ergonoomiline disain, mis pakub vaatlustel maksimaalset kasutusmugavust. Pikk silmakaitse võimaldab vaadelda ka prille kandes, olgu need siis igapäevased või päikeseprillid. Vaatetoruga saab T-rõnga ja kaameraadapteri (ostetavad eraldi) abil ühendada ka digitaalse kaamera.

Levenhuk Blaze 50 PLUS vaatetorul on kerge põrutuskindel korpus. Korpus on hermeetiliselt suletud, takistades mustuse, tolmu ja niiskuse sattumist instrumendi sisemusse. Komplekti kuulub ka ümbris, mis kaitseb vaatetoru pritsmete eest. Ümbrist ei pea isegi eemaldama, et vaatlusega tegeleda, see tuleb lihtsalt avada. See on eriti mugav kui vaatlusi teostada ettearvamatutes ilmaoludes välitingimustes. Suurte suurendustega võib instrumendi iga väiksem värin pildikvaliteeti oluliselt halvendada. Selle vaatetoruga nii ei juhtu, sest sellega on kaasas usaldusväärne metallist laua-kolmjalg-statiiv. Levenhuk Blaze 50 PLUS vaatetoruga on stabiilsed ja teravad kujutised võimalikud iga seadega!

Komplekti kuulub:

 • Levenhuk Blaze 50 PLUS vaatetoru
 • Metallist laua-kolmjalg-statiiv
 • Puhastuslapp
 • Ümbris hoiustamiseks ja kaasaskandmiseks
 • Kasutusjuhend ja eluaegne garantii
Atributes
Lähim fookus 10 m
Objektiivi läätse diameeter (apertuur) 50 mm
Okulaarid metallist laua-kolmjalg-statiiv
Optika kaetus täielikult kaetud (prismad: hõbevääristus;lääts: sinivääristus)
Optilised materjalid BK-7 klaas
Riik PRC, kontrollitud Levenhuk, Inc. (USA) poolt
Silma kaugus 22–19 mm
Suurendus 12–36 x
Suurused 342x105x72 mm
Vaateväli 2,8–1,5 °
Vaateväli, m/1000 m 48–25
Väljundava läbimõõt 4,2–1,4 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Hiljuti vaadatud