<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Blaze 100 PLUS vaatetoru

Levenhuk Blaze 100 PLUS vaatetoru
Click image for Gallery
ELUAEGNE GARANTII
 • Tootja: Levenhuk
 • Mudel: 67745
 • Saadavus: Laos
 • Kaal: 3.40kg
 • Suurused: 56x20x14.5cm
 • 459.95€ 395.95€
 • Jūsu ietaupījums: 64€
 • OLETE NÄINUD ODAVAMAT ?
+
-
   

Kokkusobivad tooted

Levenhuk Blaze 100 PLUS vaatetoru on Levenhuk Blaze PLUS vaatetorude seeniormudel. Suurepärane optika, laia ulatusega suurendus, taskaalustatud mõõtmed ja kõrge optiline võimekus – kui otsite ideaalset instrumenti väga kaugete objektide vaatluseks, siis just leidsite selle! Suur objektiiv kogub rohkelt valgust, pakkudes suurepärast nähtavust mitte vaid päevasel ajal vaid ka öösel. Instrumendi suur ava võimaldab seda kasutada isegi algtaseme astronoomilisteks vaatlusteks! Vaatetoru ei karda halba ilma – olgu udu, vihm või lumi, kujutis püsib selge ja terav. Olgu ilmastikutingimused kui ekstreemsed tahes, Levenhuk Blaze 100 PLUS vaatetoruga ei jää nägemata ka kõige pisemad detailid!

Prismad ja läätsed on tehtud kõrgekvaliteedilisest BK-7 klaasist. Et vähendada instrumendisisest valguskadu nullini, on kõik optilised pinnad täielikult kaetud. Prismad on hõbevääristatud; läätsed kaetud sinise kattega. Vaatetoruga on kaasas eemaldatav profitaseme metallist okulaar, mis kindlustab alati teravad ja selged, detailirohked ja korrektse värviedastusega kujutised. Instrumendi korpus on täidetud lämmastikuga, seega ei muutu optika uduseks isegi halbades ilmastikutingimustes.

Kogenud kasutajad teavad kui oluline on optiliste instrumentide juures ergonoomilisus. Levenhuk Blaze 100 PLUS vaatetoru puhul on kõik detailid läbi mõeldud, kasutajamugavust silmas pidades. Selle mudeli okulaar on nurga all, et vaadelda mugavaimast asendist. Okulaaril on pehmest kummist silmakaitse, mis kaitseb külgvalguse eest. Pikad silmakaitsed võimaldavad vaadelda ka kandes prille. Vaatetoruga saab T-rõnga ja kaameraadapteri (ostetavad eraldi) abil ühendada ka digitaalse kaamera.

Levenhuk Blaze 100 PLUS vaatetorul on usaldusväärne põrutuskindel korpus. Instrument on hermeetiline, seega ei tolm, mustus ega niiskus pääse vaatetoru sisemusse. Spetsiaalne komplekti kuuluv ümbris pakub lisakaitset. Mis teeb ümbrise eriliseks – sea ei pea ära võtma; võib selle vaid lahti teha ja alustada vaatlustega! Ümbris kaitseb instrumenti ka karmides välitingimustes. Sellel vaatetorul on suur suurendus, seega iga väikseim värin mõjutab pildi kvaliteeti. Et seda vältida ning pakkuda vaatetorule stabiilsust, on komplektis kaasas tugev metallist laua-kolmjalg-statiiv. Levenhuk Blaze 100 PLUS vaatetoruga on selged vaated alati kindlustatud!

Komplekti kuulub:

 • Levenhuk Blaze 100 PLUS vaatetoru
 • Metallist laua-kolmjalg-statiiv
 • Puhastuslapp
 • Ümbris hoiustamiseks ja kaasaskandmiseks
 • Kasutusjuhend ja eluaegne garantii
Atributes
Lähim fookus 8 m
Objektiivi läätse diameeter (apertuur) 100 mm
Okulaarid metallist laua-kolmjalg-statiiv
Optika kaetus täielikult kaetud (prismad: hõbevääristus;lääts: sinivääristus)
Optilised materjalid BK-7 klaas
Riik PRC, kontrollitud Levenhuk, Inc. (USA) poolt
Silma kaugus 18–15 mm
Suurendus 25-75 x
Suurused 485x200x130 mm
Vaateväli 1,5–0,8 °
Vaateväli, m/1000 m 26–13
Väljundava läbimõõt 4–1,4 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Hiljuti vaadatud