<form class="form-horizontal" id="form-review">

Astronoomi käsiraamat «Увидеть все!» A.A. Shimbalev

ELUAEGNE GARANTII
  • Tootja: Levenhuk
  • Mudel: 29372
  • Saadavus: Laos
  • 9.95€
  • Jūsu ietaupījums: 9.95€
  • OLETE NÄINUD ODAVAMAT ?
+
-
   

Kokkusobivad tooted

Aleksander Šimbalev kirjutas väga kasuliku käsiraamatu alustavatele astronoomidele; see sisaldab teavet astronoomia paljude aspektide kohta. Lihtne lugeda, ilma liiga paljude tehniliste mõisteteta, mis selgitab kõike, mida peate teadma oma teleskoobi ja kosmose kohta üldiselt.

Peatükid järgivad üksteist loogiliselt ja tänu värvikatele illustratsioonidele (tähtkujude fotod, galaktikad, udud, planeedid ja tähekaardid) sobib see raamat hästi isegi lastele.

Mis sees on:

Paarist esimesest peatükist saate teada astronoomia ja taevavaatluste kohta ning saate lisateavet teleskoopide ja nende erinevuste kohta. See aitab teid teleskoobi järgmisel ostmisel..


Vēlākajās nodaļās sniegta detalizēta informācija par pašu debess sfēru, 280 novērojumu objekti, komentāri un attēli. Šeit ir uzskaitītas visas Saules sistēmas planētas un to pavadoņi, dziļo debesu miglāji un zvaigžņu kopas ar ieteikumiem, kā tos novērot, kā arī informācija par navigāciju un teleskopu darbam.


Pärast selle raamatu lugemist ei jää öine taevas teile enam saladuseks ja navigeerite üle universumi avaruste, nagu oleksite seda terve oma elu teinud.

Lisainformatsioon:

Autor: A.A. Šimbalev

Avaldatud aastatel 2011-2017

87 lk

Pehmes köites

Avaldatud Levenhuki abiga

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Hiljuti vaadatud